BIJENZWERM ??

zwerm small

  U heeft een bijenzwerm of wespennest in de tuin.

Wat nu ??? 

EEN TUIN VOL MOOIS !

blauwe druifje

Bij-vriendelijke bloemen maken van uw tuin een feest! Kijk hier.

SPONSORING!

voerakker1 small

Help de bijen!
Stichting Bijenfonds Blaricum en Omstreken.

Sponsort u ook?

logo nbv schaduw 300dpicmyk

IMKERS GOOI & EEMLAND.

Imkers Gooi & Eemland is de opvolger van Imkersvereniging Blaricum en Omstreken. Imkers Gooi & Eemland is een zelfstandige imkersvereniging die is ontstaan uit de Imkersvereniging Blaricum en Omstreken. Dit houdt verband met het toenemend aantal leden uit verschillende gemeenten binnen Gooi & Eemland. Leden van onze vereniging kunnen zelf kiezen of ze zich tevens willen aansluiten bij een landelijke imkersorganisatie, zoals de NBV of IN.

Op 8 oktober 2019 heeft het bestuur de statuten van de vereniging Imkers Gooi & Eemland bij de notaris ondertekend.

Wie is online?

We hebben 72 gasten en geen leden online

U bevindt zich hier: Start Onze vereniging Roosje van Solinge Algemeen Nieuws Oprichting Imkers Gooi & Eemland